Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Vocabulary ID
ro: ID-ul vocabularului

en: Term
ro: Termen

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Authored by
ro: Autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: The term name.
ro: Numele termenului.

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
