Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
