Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
