Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
