Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Vocabulary ID
ja: ボキャブラリーID

en: Term
ja: ターム

en: Term ID
ja: タームID

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Changed
ja: 変更済

en: The term name.
ja: ターム名。

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
