Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Changed
lv: Labots
