Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक
