Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av
