Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
