Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Vocabulary ID
sv: Vokabulärets ID

en: Term ID
sv: Termens ID

en: Authored by
sv: Författad av

en: Changed
sv: Ändrad

en: The term name.
sv: Namnet för termen.

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
