Term Merge Manager (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Vocabulary ID
vi: ID từ vựng

en: Term ID
vi: ID từ liệu

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: The term name.
vi: Tên của từ liệu.
