Term Merge Manager (8.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Vocabulary ID
cy: ID geirfa

en: Term ID
cy: ID Term

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: The term name.
cy: Enw'r term
