Term Merge Manager (8.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
