Term Merge Manager (8.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Authored by
kk: Автор
