Term Merge Manager (8.x-1.0-beta5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
