Term Merge Manager (8.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Vocabulary ID
el: ID λεξιλογίου

en: Term
el: Όρος

en: Term ID
el: ID όρου

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: The term name.
el: Όνομα του όρου.

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
