Term Merge Manager (8.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Authored by
hr: Autor
