Term Merge Manager (8.x-1.0-beta6) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Name
no: Navn

en: View
no: Vis

en: Created
no: Opprettet

en: Vocabulary
no: Vokabular

en: Vocabulary ID
no: ID for vokabular

en: Term ID
no: ID for term

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Changed
no: Endret

en: The term name.
no: Term-navn.

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus
