Term Merge Manager (8.x-1.0-beta7) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Vocabulary ID
es: ID del vocabulario

en: Term
es: Término

en: Term ID
es: ID del término

en: Authored by
es: Escrito por

en: Changed
es: Modificado

en: The term name.
es: El nombre del término.

en: Publishing status
es: Estado de publicación
