Term Merge Manager (8.x-1.0-beta7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: The term name.
th: ขนาดของชื่อ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
