Term Merge Manager (8.x-1.0-beta8) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Vocabulary ID
bo: སྤྱི་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
