Term Merge Manager (8.x-1.0-beta8) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Vocabulary ID
ca: ID del vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Changed
ca: Canviat

en: The term name.
ca: El nom del terme.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
