Term Merge Manager (8.x-1.0-beta8) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
