Term Merge Manager (8.x-1.0-beta8) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Authored by
sk: Autor

en: Changed
sk: Zmenené

en: The term name.
sk: Meno termínu.
