Term Merge Manager (8.x-1.0-beta9) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Vocabulary ID
ru: ID словаря

en: Term
ru: Термин

en: Term ID
ru: ID термина

en: Authored by
ru: Автор

en: Changed
ru: Изменение

en: The term name.
ru: Имя термина

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
