Termcase (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: None
af: Geen

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Save
af: Stoor

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: List terms
af: Lys terme

en: Edit vocabulary
af: Wysig woordeskat
