Termcase (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: None
cs: Žádné

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: List terms
cs: Seznam termínů

en: Edit vocabulary
cs: Upravit slovník

en: Add terms
cs: Přidat termíny

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
cs: Žádné slovníky nejsou k dispozici. <a href=":link">Přidat slovník</a>.
