Termcase (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Vocabulary name
da: Ordforråd

en: List terms
da: Vis ord

en: Edit vocabulary
da: Redigér ordforråd

en: Add terms
da: Tilføj ord

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
da: Ingen tilgængelige ordforråd. <a href=":link">Tilføj ordforråd</a>.
