Termcase (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Edit vocabulary
eu: Editatu hiztegia
