Termcase (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: List terms
kk: Терминдерді тізу

en: Edit vocabulary
kk: Сөздікті өзгерту
