Termcase (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: None
pl: Brak

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: List terms
pl: Wyświetl terminy

en: Edit vocabulary
pl: Edycja słownika

en: Add terms
pl: Dodaj terminy

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
pl: Bark dostępnych słowników. <a href=":link">Dodaj słownik</a>.
