Termcase (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: List terms
sl: uredi termin

en: Edit vocabulary
sl: uredi vokabularij
