Termcase (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Save
cy: Cadw

en: Vocabulary name
cy: Enw geirfa

en: List terms
cy: Rhestru termau

en: Edit vocabulary
cy: Golygu geirfa
