Termcase (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: List terms
el: Λίστα όρων

en: Edit vocabulary
el: Τροποποίηση λεξιλογίου

en: Add terms
el: Προσθήκη όρων
