Termcase (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: None
eo: Neniu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: List terms
eo: Listaj terminoj

en: Edit vocabulary
eo: Redaktu vortprovizon
