Termcase (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: None
et: Puudub

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: List terms
et: Terminite nimekiri

en: Edit vocabulary
et: Muuda sõnastikku

en: Add terms
et: Lisa terme

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole veel loodud. <a href=":link">Lisa sõnastik</a>.
