Termcase (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: List terms
fi: Listaa termit

en: Edit vocabulary
fi: Muokkaa sanastoa

en: Add terms
fi: Lisää termejä

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
