Termcase (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Vocabulary name
hi: शब्दावली नाम

en: List terms
hi: पद सूची
