Termcase (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: None
hu: Nincs

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: List terms
hu: Kifejezések listája

en: Edit vocabulary
hu: Szótár szerkesztése

en: Add terms
hu: Kifejezések hozzáadása

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Convert the first character to uppercase
hu: Az első karakter nagybetűvé alakítása

en: Convert ALL CHARACTERS TO UPPERCASE
hu: Minden karakter nagybetűssé alakítása

en: First character uppercase
hu: Első karakter nagybetűs

en: All characters uppercase
hu: Minden karakter nagybetűs

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
hu: Nincs elérhető szótár. <a href=":link">Szótár hozzáadása</a>.
