Termcase (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: None
it: Nessuno

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Vocabulary name
it: Nome del vocabolario

en: List terms
it: Lista termini

en: Edit vocabulary
it: Modifica vocabolario

en: Add terms
it: Aggiungi termini

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: No conversion
it: Nessuna conversione

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
it: Nessun vocabolario disponibile. <a href=":link">Aggiungi vocabolario</a>.
