Termcase (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: List terms
oc: Far la lista dels tèrmes

en: Edit vocabulary
oc: Modificar lo vocabulari

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
