Termcase (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Vocabulary name
ro: Nume clasificare

en: List terms
ro: Afișează termeni

en: Edit vocabulary
ro: Modifică clasificare

en: Add terms
ro: Adaugă termeni

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
ro: Niciun vocabular disponibil. <a href=":link">Adăugare vocabular</a>.
