Termcase (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Save
sq: Ruaj

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: List terms
sq: Lista e termeve

en: Edit vocabulary
sq: Ndrysho fjalorin
