Termcase (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: List terms
vi: Liệt kê từ liệu

en: Edit vocabulary
vi: Chỉnh sửa kho từ
