Terms of Use (8.x-2.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: User registration
uk: Реєстрація користувача

en: Label for the fieldset
uk: Мітка для набору полів

en: Terms of Use
uk: Користувацька угода

en: Add Terms of Use to the registration page.
uk: Додати користувацьку угоду на сторінку реєстрації.

en: Adds terms of Use to the registration page.
uk: Додає користувацьку угоду на сторінку реєстрації.

en: Label for the checkbox
uk: Мітка для прапорця
