Terms of Use (8.x-2.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Terms of Use
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: I agree with these terms
nl: Ik ga akkoord met de voorwaarden
