Terms of Use (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Terms of Use
pl: Regulamin

en: I agree with these terms
pl: Akceptuję te warunki
