Testmode (2.1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Term
cs: Termín

en: Term name
cs: Název termínu

en: Lists
cs: Seznamy

en: Patterns
cs: Vzory
