Testmode (2.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Lists
hi: सूचियों
