Testmode (2.1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: User
id: Pengguna

en: Term
id: Istilah

en: Term name
id: Nama istilah

en: Node title
id: Judul node

en: Lists
id: Daftar

en: Patterns
id: Pola
